Одержувачі Bürgergeld тепер платять за кабельне телебачення самостійно

З 1 липня кабельне телебачення подорожчає для багатьох одержувачів грошей громадянина (Bürgergeld). Оскільки орендодавці більше не зможуть відносити цю плату до додаткових витрат, орендарям доведеться самостійно подбати про підключення кабельного телебачення та укласти відповідний договір з провайдером. Одержувачі грошей громадянина повинні платити за це самостійно. Це підтвердили на запит tuenews INTERNATIONAL в агентстві зайнятості Ройтлінгену. Раніше центр зайнятості покривав витрати на кабельне телебачення як частину витрат на проживання, якщо вони були включені до додаткових витрат.
Зараз винятків немає, запевняють в агентстві з працевлаштування. По всій країні це стосується понад п’яти мільйонів людей. Однак це буде дешевше для тих орендарів, які раніше сплачували плату за кабельне телебачення як частину додаткових витрат, але взагалі не користувалися послугою кабельного телебачення.
Додаткову інформацію можна знайти на сайті Центру консультування споживачів землі Баден-Вюртемберг. Там же можна дізнатися, які існують альтернативи кабельному підключенню:
https://www.verbraucherzentrale-bawue.de/wissen/digitale-welt/fernsehen/nebenkostenprivileg-das-bedeutet-die-abschaffung-fuer-ihr-kabeltv-53330

tun24053001

www.tuenews.de

Beim Fernsehen. Foto: tünews INTERNATIONAL / Mostafa Elyasian.

000817

 

 

 

TÜNEWS INTERNATIONAL

Related posts

Contact Us

Magazine Html